Makijaż tradycyjny okolicznościowy - wizaż i stylizacja

Chcesz być Najpiękniejszą Kobietą na balu, ślubie, gali, sesji?
Chcesz intrygować spojrzeniem, uwodzić kształtem i barwą ust?
Chcesz olśniewać swym blaskiem przez cała szampańską zabawę?


Pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach firmy Malu Wilz, Jolanta Wagner, Guerlain

Profesjonalny, wyjątkowo trwały a zarazem delikatny makijaż, idealnie dobrany do typu urody, charakteru, kreacji i okoliczności, poprzedzony pielęgnacją i relaksującym masażem twarzy, właściwie dobrane preparaty gwarantują cudowne samopoczucie.
Skóra jest wypoczęta, rozświetlona i jedwabiście gładka. Odpowiednio połączone barwy podkreślą i wydobędą piękno wystylizowane i podkreślone przy użyciu sztucznych rzęs oczy sprawią iż będziesz przyciągała spojrzenia jak magnes.

W naszej ofercie znajduje się również usługa makijażu tradycycyjnego a w szczególności:
  • makijaż ślubny
  • makijaż sylwestrowy (sztuczne rzęsy, cyrkonie)
  • makijaż studniówkowy
  • makijaż dzienny
  • makijaż wieczorowy
  • makijaż koktajlowy
  • makijaż dla kobiety dojrzałej

Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa - mówiła Audrey Hepburn, kiedy pytano ją o sposoby na pielęgnowanie urody... Być piękną pod każdym względem - niesamowite uczucie! A wszystko zależy od Ciebie. Od tego, czy Twoje piękno zewnętrzne pozostaje w harmonii z Twoją osobowością...

Wraz z serwisem, który właśnie przeglądasz chciałabym dać Ci kompendium, dzięki któremu z uśmiechem spojrzysz czasem w lustro; z większą pewnością się umalujesz lub kupisz wymarzoną sukienkę i na pewno dokonasz właściwego wyboru. Znajdziesz tu praktyczne wskazówki w jaki sposób korzystnie podkreślić swój styl i typ urody. Jak czuć się pewną i piękną jednocześnie będąc sobą!

Pamiętaj, że nie chodzi mi tylko o wygląd zewnętrzny, a przede wszystkim o człowieka, który się pod nim kryje. Pomogę Ci świadomie dobierać kolory, ubrania, zwracać uwagę na detale i dokonywać właściwych wyborów. Udowodnię Ci, jak wielki wpływ na odbiór Twojej osoby ma to, jak mówisz, zachowujesz się i wyglądasz. Pokażę Ci jaka magia kryje się w makijażu, którym w feerii barw, z odrobiną fantazji, humoru i doświadczenia my wizażyści czynimy cuda!

Witaj w świecie piękna!