Makijaż permanentny

Dla wszystkich kobiet, które cenią piękno i wygodę. Pragniecie wyglądać pięknie i młodo o każdej porze dnia i nocy
...z perfekcyjnym makijażem? ...bardziej pewne siebie i zrelaksowane? Poczytajcie i oceńcie bo to jest właśnie to czego szukacie...

Czym jest makijaż permanentny?


Jest po prostu makijażem, który się nie zmywa i nie rozmazuje, a jego trwałość to czas od 3 do 5 lat. Makijaż taki wykonuje się za pomocą specjalnych, delikatnych igieł do akupunktury, którymi do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię pigmenty. Dzięki temu można narysować lub skorygować kształt brwi, kreski na powiekach nadać odpowiedni kolor i proporcje ust. Różne farby są nakładane na stałe na skórę i podkreślają indywidualne piękno – naturalne podkreślenie urody, nienamalowany make-up. Makijaż permanentny jest to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świecie.

Konsultacje gratis


W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, dzięki której wzmacniamy i utrwalamy uzyskane rezultataty. Druga wizyta powinna się odbyć w ok. 2 - 3 tygodni po pierwszym pigmentowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług makijażu permanentnego naszego salonu kosmetycznego.

Stosowana technologia


Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie firmy Purebeau. Poczytaj więcej na temat stosowanego sprzętu, przebiegu zabiegu oraz przeciwskazań.